Centrum tarifu
Váš telekomunikační a tarifní poradce

Reference klientů

KV group

KV group

Velice rád bych touto cestou vyjádřil poděkování tomuto portálu, který mi pomohl v řešení problémů s telefonními tarify. I při mé pracovní vytíženosti jsem díky webovým stránkám www.centrum-tarifu.cz našel způsob jak efektivně, rychle a s pozitivním přístupem vyřešit volání a datové služby. Naše firma se zabývá investicemi do nemovitostí, zadlužením, realitní činností a finanční gramotností. Spolehlivý přístup k zákazníkům je nedílnou součástí našeho podnikání a já tudíž vyžaduji stejnou kvalitu služeb, jakou sám dokážu nabídnout a tedy i posoudit. V rozhodování mi pomohlo zejména detailní vypracování nabídky, svou roli ale sehrála také úspora času s nezbytnou administrativou. Pokud se chystáte být ve spojení se světem, vřele vám doporučuji služby Centra tarifů využít.

Karel Vališ
majitel a jednatel firmy
KV group "INFO"

LIVIABUS s.r.o.

LIVIABUS s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti přepravy osob a naším cílem je zajistit klientům a cestujícím co nejlepší pohodlí. I proto věnuji spoustu práce a úsilí tomu, aby se u nás cestující cítili jako v bavlnce.

Vysoké náklady za hovorné jsem viděl v každém vyúčtování, a proto jsem se rozhodl hledat výhodnější možnosti volání. Kontaktoval jsem portál www.centrum-tarifu.cz a zadal poptávku na jejich služby. Vše proběhlo rychle a bez problémů a já dostal nejlepší možnou nabídku na trhu. Vyřídili za mě náročnou administrativu a včas mě upozornili na to, abych v procesu vyjednávání lepších podmínek neudělat chybu. Aktuálně ušetřím přibližně 12.000 Kč ročně. Centrum tarifů určitě doporučuji každému, kdo si váží svého času a chce navíc ušetřit třeba na dovolenou.

Marek Šimůnek
Jednatel a zakladatel
LIVIABUS s.r.o.
www.liviabus.com

Martin Vospěl

Martin Vospěl

Mojí prací je technické zajištění zabezpečení zboží v hypermarketech a na obcházení všech poskytovatelů telekomunikačních služeb nemám mnoho času. Využil jsem služeb portálu www.centrum-tarifu.cz a ušetřil tak nejen čas, kterého není nikdy dost, ale také kupu nervů při vybírání poskytovatele s nejlepší nabídkou volání a datových služeb.

Martin Vospěl Servisní technik

Srovnání mobilních tarifů online

Ušetřete stejně jako naši spokojení klienti. Šetřit můžete skoro hned, začněte tím, že si porovnáte dostupné tarify na trhu

Využijte služeb osobního poradce Nechte nám tu své číslo. Zavoláme vám zpátky