Zákaznická linka: +420 703 30 00 70
Pondělí až pátek: 8:00–16:00 hodin

Napsat svoji referenci na Centrum-Tarifu.cz

zpracováním osobních údajů

Miloš

Děkuji za milé jednání a to, že jsem díky vám ušetřil nemalou částku. Vše proběhlo bez problému! A rád doporučím! Ať se vám daří.

Lenka Lakatosova

Chci to

ZDENĚK Dehner

Milé jednáni děkuji .

standa

Chci dats

Rudolf Pěršala

Měl jsem jeden hovor, který mi naúčtovali 2 krát s rozdílnou cenou. Nemáte kde poslat reklamaci. Volat ale můžete, ale jak, když mi omezili služby. Tak to již potřetí vypisuji a čekám, že mi to někdo vysvětlí. tel. č. 734610197

Kolář

Již dva krát stahli 29.- Kč za internet i když to nikdo nežádal. Prosím vysvětlení.

KV group

Velice rád bych touto cestou vyjádřil poděkování tomuto portálu, který mi pomohl v řešení problémů s telefonními tarify. I při mé pracovní vytíženosti jsem díky webovým stránkám www.centrum-tarifu.cz našel způsob jak efektivně, rychle a s pozitivním přístupem vyřešit volání a datové služby. Naše firma se zabývá investicemi do nemovitostí, zadlužením, realitní činností a finanční gramotností. Spolehlivý přístup k zákazníkům je nedílnou součástí našeho podnikání a já tudíž vyžaduji stejnou kvalitu služeb, jakou sám dokážu nabídnout a tedy i posoudit. V rozhodování mi pomohlo zejména detailní vypracování nabídky, svou roli ale sehrála také úspora času s nezbytnou administrativou. Pokud se chystáte být ve spojení se světem, vřele vám doporučuji služby Centra tarifů využít.

Karel Vališ
majitel a jednatel firmy
KV group "INFO"

Martin Vospěl

Mojí prací je technické zajištění zabezpečení zboží v hypermarketech a na obcházení všech poskytovatelů telekomunikačních služeb nemám mnoho času. Využil jsem služeb portálu www.centrum-tarifu.cz a ušetřil tak nejen čas, kterého není nikdy dost, ale také kupu nervů při vybírání poskytovatele s nejlepší nabídkou volání a datových služeb.

Martin Vospěl Servisní technik

LIVIABUS s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti přepravy osob a naším cílem je zajistit klientům a cestujícím co nejlepší pohodlí. I proto věnuji spoustu práce a úsilí tomu, aby se u nás cestující cítili jako v bavlnce.

Vysoké náklady za hovorné jsem viděl v každém vyúčtování, a proto jsem se rozhodl hledat výhodnější možnosti volání. Kontaktoval jsem portál www.centrum-tarifu.cz a zadal poptávku na jejich služby. Vše proběhlo rychle a bez problémů a já dostal nejlepší možnou nabídku na trhu. Vyřídili za mě náročnou administrativu a včas mě upozornili na to, abych v procesu vyjednávání lepších podmínek neudělat chybu. Aktuálně ušetřím přibližně 12.000 Kč ročně. Centrum tarifů určitě doporučuji každému, kdo si váží svého času a chce navíc ušetřit třeba na dovolenou.

Marek Šimůnek
Jednatel a zakladatel
LIVIABUS s.r.o.
www.liviabus.com

Zákaznická linka: +420 703 30 00 70
Pondělí až pátek: 8:00–16:00 hodin

Vaše zlatá rybka na dosah!

Zdarma porovnáme výhodnost tarifních služeb a najdeme vám ideální kombinaci mobilních, internetových a televizních služeb.

Chci porovnat tarify ›
© 2015 - 2023 CentrumTarifu.cz | Cookies
Vytvořil: Reklalink s.r.o.